Su Arıtma Sistemini Kimden Almalıyım ?


  • Cihazınızı; montajını kullanım amacına göre en uygun yere ve kısa sürede yapacak, deneyim, vizyon ve sorumluluk sahibi olduğunu düşündüğünüz yerden almalısınız. İki ayda yetiştirildiği zannedilerek montaja gönderilen, evinizin mevcut koşullarını dikkatealmadığı gibi, granit tezgahınızıda çatlatarak başınıza iş açabilecek acemilerden uzak durmalısınız.
  • Cihazınızı; (cihazla ilgili yada ilgisiz) herhangi bir sorun çıktığında, kısa sürede müdahale edebilecek bir organizasyon ve ekibe sahip olduğunuzu düşündüğünüz bir yerden almalısınız.Satıcısı, montajcısı,teknik servisinin tamamı bir kaç kişiden oluşan fırsatçı firmalardan uzak durmalısınız.
  • Cihazınızı; gerek satış anında ve gerekse sonrasındaki sorumluluklarını, bir kalite sistemi ile belgeleyebilen bir yerden almalısınız. Hiçbir ticari ve sosyal sorumluluk taşımayan ve kurumsal olmayan yerlerden uzak durmalısınız.
  • Cihazınızı; montajı emniyetli bir şekilde yaparak, sukaçağına ve baskınına neden olmayacak bir yerdenalmalısınız. Cihaz evinizin su sistemi ile bağlantılı olacağından, montajdan sonraki gün mutfak dolaplarınızı su için de bırakacak bilgisiz ve deneyimsiz kişilerden uzak durmalısınız.
  • Cihazınızı; (çok nadir de olsa) cihazdan kaynaklanan herhangi bir sorun karşısında, evde oluşan hasarın giderilmesinde sizinle çözüm ortağı olacağına inandığınız bir yerden almalısınız. Aradığınızda hiç bulamayacağınız veya telefonunuza çıkmaktan kaçınacak bir yerden uzak durmalısınız.
  • Cihazınızı; iki yıllık garanti ve yaklaşık 10 yıllık kullanım süresi boyunca karşınızda muhatap bulabileceğinize inandığınız, kurumsal, sektör de bilinirliği ve güvenirliği yüksek olan bir yerden almalısınız. Yani, mümkün ise CANTEK’ten almalısınız.